Kalkulator kredytowy


Dane:

Kwota kredytu:
PLN
Ilość miesięcznych rat:
Oprocentowanie roczne:
%

Wynik:

Raty równe:
PLN
Raty malejące:
pierwsza rata

ostatnia rata
Informacje

W trosce o jak najlepszą obsługę naszych klientów firma Alians podpisała umowę o wzajemnej współpracy nie z jednym lecz z wieloma bankami. Takie posunięcie pozwala nam lepiej dobrać ofertę kredytową oraz zdywersyfikować ryzyko ewentualnego niepowodzenia w procesie pozyskiwania środków pieniężnych dla naszych klientów.

Czymś co znacząco różni nas od wielu pośredników kredytowych jest fakt niepobierania przez nas dodatkowej puli wynagrodzenia - u nas za kredyt zapłacicie Państwo dokładnie tyle samo ile zapłacilibyście w siedzibie banku, a w niektórych przypadkach nawet mniej.

Z uwagi na dużą ilość załatwianych przez nas kredytów dla wielu banków jesteśmy dość poważnym partnerem w negocjacjach warunków dotyczących udzielenia przez bank kredytu naszemu klientowi. Mamy tu głównie na myśli: wysokość oprocentowania, konieczność bądź nie wykonania wyceny rzeczoznawcy, wysokość udziału własnego i co najważniejsze ilość rządanych przez bank dokumentów. Przedstawiciele banku dużo prędzej ustępują, gdy to my - firma, która przynosi im wielu klientów - w państwa imieniu walczymy o jak najlepsze was traktowanie i jak najszybsze załatwienie kredytu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem