Ściana dwuwarstwowa

PrzekrojScianaDwuwarstwowa
2484

Siatka włókna szklanego

Siatka z włókna szklanego produkcji VERTEX . Jest dystrybuowana zarówno w kraju jak i za granicą oraz stosowana w wielu fabrycznych systemach dociepleń wiodących producentów chemii budowlanej. Jest elementem kompletnego systemu dociepleń budynków. Służy do wykonania warstwy zbrojącej, która jest dobrym podłożem pod tynk szlachetny. Siatka zatopiona jest w warstwie zaprawy klejowej. Pełniąc rolę zbrojenia musi być odpowiednio wytrzymała oraz odporna na alkalia.

2476

Styropian elewacyjny, gr 15cm

Styropian to materiał izolacyjny produkowany z polistyrenu spienialnego. Nie zawiera składników toksycznych i szkodliwych dla zdrowia. Styropian wyróżnia się niską higroskopijnością. Zapewnia bardzo dobre warunki cieplno-wilgotnościowe i jest odporny na działanie czynników biologicznych. Jednak ze względu na bardzo niską dyfuzję pary wodnej nie należy stosować styropianu jako materiału izolacyjnego ścian i stropów w drewnianym budownictwie szkieletowym

2482

Klej do siatki Ampro

Przeznaczony jest do mocowania płyt styropianowych i wykonywania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń. Może być stosowany na typowych podłożach mineralnych takich jak beton gazobeton tynk cementowy ,cementowo-wapienny oraz na powierzchniach wykonanych z bloczków, cegieł, pustaków i innych materiałów ceramicznych bądź piaskowo-wapiennych. Klej do siatki Ampro jest suchą mieszanką spoiw pochodzenia mineralnego, specjalnie wyselekcjonowanych kruszyw i najwyższej jakości dodatków modyfikujących, zwiększających elastyczność i przyczepność.

logo alians 1