Stan deweloperski MINI

W tym stanie wykończenia (aby uzyskać tak niską cenę za wykończenie MINI) zakładamy skorzystanie z proponowanego przez nas pakietu: dom + działka. Obecnie posiadamy w swojej bazie około 1000 (jeden tysiąc) działek wokół Trójmiasta.

Ściana nośna U=0,18 ciepła, energooszczędna ściana z gazobetonu lub szkieletu drewnianego (obie technologie w tej samej cenie) więcej Panele fotowoltaiczne 4kWp produkujące prąd dla ogrzania domu, ciepłej wody w kranie i innych urządzeń. Latem nadmiar prądu grodzony jest u dostawcy
...więcej
Blachodachówka Klasyczny kształt imitujący tradycyjną dachówkę ceramiczną. Blachodachówka Szafir został nagrodzona POLSKIM GODŁEM PROMOCYJNYM XIII edycji Teraz Polska. .więcej Orynnowanie blaszane - lepszej jakości Strop betonowy, lany monolit żelbetonowy - gdy dom z poddaszem użytkowym, gdy parterowy - drewniany.
NOWOŚĆ 2020 w ofercie
Schody wewnętrzne W przypadku domów piętrowych lub z użytkowym poddaszem na górę prowadzą solidne i bezpieczne schody żelbetonowe.
NOWOŚĆ 2020 w ofercie
Parapety zewnętrzne blaszane, w kolorze dachu Adopcja dziecka na odległość, z Dar es Salaam w Tanzanii. Rezygnujemy z części zysków, aby pomóc biednym ludziom w miejscu ich zamieszkiwania. Chcemy w ten sposób przyczynić się do zahamowania fali emigracji „za chlebem”. Ocieplenie dachu - o ile jest poddasze użytkowe piana poliuretanowa Okna PCV, 3 szybowe, obustronnie białe, mocowane do konstrukcji nośnej budynku ...więcej. Instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna Elewacja ocieplona 10cm styropianem, pokryta siatką, klejem. Okna dachowe - o ile jest poddasze w pokojach na poddaszu drewniane, w łazience PCV, 2 szybowe, do 4 sztuk na jeden dom. Brama garażowa - o ile jest garaż posiada on ocieploną uchylną bramę oraz ogrzewanie podłogowe pod całością Drzwi zewnętrzne ciepłe drzwi antykradzieżowe ...więcej Ściany działowe bloczki gipsowe o gr 8cm stanowią znakomite wygłuszenie (38dB); produkt naturalny i w 100% niepalny, powstały z surowców naturalnych jak woda, piasek, wapń Płyta fundamentowa Pod całością budynku wylewamy płytę betonową indywidualnie projektowaną, uwzględniającą jakość gruntu oraz ukształtowanie terenu. Proste prace ziemne Do kalkulacji przyjęliśmy działkę płaską i suchą wymagającą fundamentów o standardowej głębokości. Fundament po zewnętrznej stronie jest zabezpieczony przed wilgocią styropianem oraz folią kubełkową.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem