MINI - Stan surowy zamknięty

Ściana nośna bloczki gazobetonu o wytrzymałości na ściskanie: 600kg/mm2 i grubości 24cm. Stosowana cienkospoinowa zaprawa, przyspiesza prowadzenie prac budowlanych i poprawia parametry cieplne muru. Konstrukcja dachu z drewna iglastego - jego zaletą jest możliwość tworzenia znacznych rozpiętości drewnianych wiązarów, bez konieczności stosowania słupów podporowych. Dach obity łatą i kontrłatą wzmocnienie konstrukcji dachu łatami i kontrłatami oraz przygotowanie pod montaż dachówki Wiatroizolacja Do przewietrzania konstrukcji dachu wystarczy pusta przestrzeń, utworzona między membraną a ułożonym na ruszcie z łat i kontrłat pokryciem dachowym Jeśli poddasze użytkowe ocieplenie pianką PUR - materiał doskonale dopasowuje się do skośnych, trudnych powierzchni. Dzięki swojej rozprężliwości wnika w najdrobniejsze szczeliny, zapobiegając powstawaniu mostków termicznych. Parapety zewnętrzne blaszane, w kolorze dachu Adopcja dziecka na odległość, z Dar es Salaam w Tanzanii. Rezygnujemy z części zysków, aby pomóc biednym ludziom w miejscu ich zamieszkiwania. Chcemy w ten sposób przyczynić się do zahamowania fali emigracji „za chlebem”. Strop betonowy, lany monolit żelbetonowy - gdy dom z poddaszem użytkowym, gdy parterowy - drewniany.
Schody wewnętrzne - o ile jest poddasze W przypadku domów piętrowych lub z użytkowym poddaszem na górę prowadzą solidne i bezpieczne schody żelbetonowe.
Ściany działowe Z bloczków gazobetonu o grubości minimum 8cm Okna PCV, 3 szybowe, obustronnie białe, mocowane do konstrukcji nośnej budynku ...więcej. dokumentacja związana z otrzymaniem pozwolenia na budowę oraz urzędowymi odbiorami budynku - realizujemy jedynie prostą, niezłożoną dokumentację, więcej Brama garażowa - gdy jest ocieplona uchylna brama dodatkowo z opcją sterowania pilotem Płyta fundamentowa Pod całością budynku wylewamy płytę betonową indywidualnie projektowaną, uwzględniającą jakość gruntu oraz ukształtowanie terenu. Proste prace ziemne Do kalkulacji przyjęliśmy działkę płaską i suchą wymagającą fundamentów o standardowej głębokości. Fundament po zewnętrznej stronie jest zabezpieczony przed wilgocią styropianem oraz folią kubełkową. Drzwi zewnętrzne PCV z zamkiem listwowym z 3-punktowym ryglowaniem, w kolorze wg. aktualnej oferty, antykradzieżowe Odbiory dokonanie odbiorów zleconych prac instalacji użytkowych (np. kominy, wentylacja, elektryka, wod-kan, gaz)

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem