Stan deweloperski Mini+

Monolit żelbetowy Pustak styropianowy Prince Blok o grubości 30cm to ciepły, energooszczędny monolit żelbetowy w formie poliuretanowej ...więcej Panele fotowoltaiczne 7kWp produkujące prąd dla ogrzania domu, ciepłej wody w kranie i innych urządzeń. Latem nadmiar prądu grodzony jest u dostawcy
...więcej
Dachówka cementowa Klasyczny kształt imitujący literę S, przypominająca falę klasyczna dachówka ...więcej Orynnowanie blaszane - lepszej jakości Parapety zewnętrzne blaszane, w kolorze dachu Elewacja ocieplona 15cm styropianem, pokryta siatką oraz klejem. Nabitka Wykończenie zewnętrzne okapów dachu w postaci szalówki drewnianej, w kolorze wg. aktualnej oferty Ocieplenie dachu pianką poliuretanową to idealna termoizolacja bez mostków termicznych U=0,023 W/m2/K. Wyśmienita ochrona budynku przed wilgocią oraz prosty i szybki montaż Adopcja dziecka na odległość, z Dar es Salaam w Tanzanii. Rezygnujemy z części zysków, aby pomóc biednym ludziom w miejscu ich zamieszkiwania. Chcemy w ten sposób przyczynić się do zahamowania fali emigracji „za chlebem”. Centralna wentylacja Mechaniczna wentylacja pozwalająca regulować ilość wypuszczanego do atmosfery ciepła.
NOWOŚĆ 2020 w ofercie
Strop betonowy, lany monolit żelbetonowy - gdy dom z poddaszem użytkowym, gdy parterowy - drewniany.
NOWOŚĆ 2020 w ofercie
Schody wewnętrzne W przypadku domów piętrowych lub z użytkowym poddaszem na górę prowadzą solidne i bezpieczne schody żelbetonowe.
NOWOŚĆ 2020 w ofercie
Ogrzewanie podłogowe o sprawności bliskiej 100%; w domach z własną elektrownią słoneczną nie jest straszne elektryczne ogrzewanie podłogowe. Opcja: sterowanie przez Wi-Fi lub GSM Gładkie ściany wewnętrzne stosujemy tynk na ścianach nośnych, a działowe oraz strop są już wykończone
PROMOCJA w ofercie zimowej
Ściany działowe bloczki gipsowe o gr 8cm stanowią znakomite wygłuszenie (38dB); produkt naturalny i w 100% niepalny, powstały z surowców naturalnych jak woda, piasek, wapń Instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, grzewcza ...więcej Parapety wewnętrzne z konglomeratu, marmuropodobne ...więcej Drzwi zewnętrzne PCV z zamkiem listwowym z 3-punktowym ryglowaniem, w kolorze wg. aktualnej oferty Okna PCV, 3 szybowe, obustronnie białe, mocowane w konstrukcji domu...więcej Brama garażowa Jeśli w projekcie jest garaż posiada on ocieploną uchylną bramę oraz ogrzewanie podłogowe pod całością Płyta fundamentowa Pod całością budynku wylewamy płytę betonową indywidualnie projektowaną, uwzględniającą jakość gruntu oraz ukształtowanie terenu. Proste prace ziemne Do kalkulacji przyjęliśmy działkę płaską i suchą wymagającą fundamentów o standardowej głębokości. Fundament po zewnętrznej stronie jest zabezpieczony przed wilgocią styropianem oraz folią kubełkową. dokumentacja wiązana z otrzymaniem pozwolenia na budowę oraz urzędowymi odbiorami budynku - realizujemy jedynie prostą, niezłożoną dokumentację, więcej Odbiory dokonanie odbiorów zleconych prac instalacji użytkowych (np. kominy, wentylacja, elektryka, wod-kan, gaz)
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem