Co robimy, a czego trochę mniej

Na samym początku staramy sie rozdzielić Państwa pomiędzy naszych poracowników:

  • od doboru działki
  • od doboru projektu domu
  • od wyceny wykończenia

Od wyboru najwłaściwszej działki są u nas pracownicy specjalizujący sie w pewnych lokalizacjach, a w innych już trochę mniej. Dlatego tak ważnym jest, aby wypełnić z nami "Ankietę preferencji", bo dzięki niej wiemy kto sie ma Państwem zająć.

Rzecz się inaczej ma, gdy juz jesteście w posiadaniu swojej działki lub "w przededniu" jej zakupu. Wtedy jedziemy, aby ja zobaczyć i okreslić, czy i za ile jesteśmy w stanie podjąć sie takiej inwestycji. 

WYBÓR DZIAŁKI

Jest to mozolna praca, ale dzięki naszej wysokiej klasy specjalistom, zajmujących się tylko i wyłącznie szukaniem najodpowiedniej dla Was lokalizacji pod przyły dom, możecie mieć Państwo prawie pewność, że zostaniecie obsłużeni rzetelnie i profesjonalnie.

 

WYBÓR PROJEKTU

To stosunkowo proste zajęcie, w pierwszym etapie, zajmujące jeden weekend. Inaczej się ma ze zmianami: przesunięcia ścian działowych, likwidacja okien, tarasów, balkonów itp. Dobrze jest jeśli na ta okoliczność powstaną rysunki, które później trafiają do naszych architektów.

 

 

 

 

WYKOŃCZENIE, zmiany

Obsługą tych zapytań zajmuje się serwis strony www.remontypomorskie.eu . Jest to świeże i dopiero raczkujące nasze przedsięwzięcie, ale tylko z punktu widzenia systemu, bo doświadczenie w tym temacie mamy ponad 20.-sto letnie.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem