Co robimy, a czego trochę mniej

BUDOWA domu - 100%

(1) Ankieta preferencji - to dla nas bardzo ważne aby na początku poznać Państwa oczekiwania co do domu oraz działki. Oczywiście tak bardzo ogólnie, ale to już nam bardzo pomoże w poszukiwaniu odpowiedniejgo projektu domu oraz pasującej do niego działki. Dlatego najpierw zapraszamy na naszą stronę (PROJEKTY DOMÓW) gdzie prezentujemy wycenione przez nas projekty domów. Proszę wybrać któryś, najbardzie pasujący do Waszych oczekiwań.

 

(2) Umowa rezerwacyjna - to narządzie dzięki któremu będziecie mieli pewność, że ktoś się Wami zajmie, że cena, którą z nami uzgodnicie nie zmieni się w najliższych 3-4 miesiącach (to czas w którym będziecie lub będziemy szukali odpowiedniej działki) i tak jak pisałem wcześniej - wciągniemy Państwa na listę inwestycji do realizacji. Z podpisaniem tej umowy wiąże się wpłata 1 500zł, gdybyście całkowicie zmienili zdanie (np. kupujemy już istniejący dom, czy mieszkanie lub podobne) to musicie się liczyć ze stratą 1 000zł.

Po podpisaniu tej umowy aktywnie angażujemy się w sprawdzanie znalezionych przez Państwa działek oraz za Waszą zgodą uczestniczymy w negocjacjach ich ceny ofertowej.

 

 

 

SZUKANIE działki  50% / 50%

Oczekujemy w tej kwestii również Państwa zaangażowania, jednak co do nas, to możemy zaangażować się ale na wyraźne Państwa zlecenie. Dlaczego ? Bo w tle naszych działań będzie przekazywanie Państwu nie tylko danych działki ale i ich właścicieli, w tym również numerów ksiąg wieczystych, danych osobowych itp. Chcąc tak robić musimy z Państwem zawrzeć UMOWĘ POŚREDNICTWA, z której w sumie nie wynikają żadne zobowiązania finansowe, ale bardziej lojalnościowe. Gdy już ją podpiszecie zaczniecie otrzymywać od nas tak zwane WSKAZANIA ADRESOWE gdzie będą numery geodezyjne, ksiąg wiecysty i inne dane oraz , co najważniejsze, współrzędne GPS z dokładną lokalizacją działki. Kształt wybraje działki wysyłamy na e-maila.

Przy pierwszym naszym spotkaniu, pierwsze WSKAZANIE ADRESOWE otrzymujecie Państwo od nas bez konieczności podpiwania umowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem