Warunki wstępne

Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie Państwo ceny domów - około 100 różnych projektów - umieszczonych w przedziałach co 25 tys. zł. Chcąc skorzystać z tak niskich cen należy się liczyć z koniecznością skorzystania z pozostałych elementów, bez których budynek nie może istnieć jak działka i prace wykończeniowe: 

 

  • wybór działki budowlanej (w ofercie jest ponad 2000 działek z przedmieść Trójmiasta, Warszawy i Poznania),
  • wybór banku kredytującego całą inwestycję (nasi przedstawiciele finansowi przedstawiają oferty z minimum 3 banków),
  • wybór prac wykończeniowych (głównie interesują nas prace, które są wymienione na naszej stronie www),

 

Gdyby jednak ktoś chciał u nas jedynie sam budynek, oczywiście jest to możliwe, jednak wybranie tylko jednej usługi z 3 wyżej wymienionych może spowodować podwyższenie ceny budowy domu o minimum 15 tys. zł. oraz brak możliwości korzystania z sezonowych PROMOCJI.

 

Działka

Firma Alians Deweloper nieustannie poszerza bazę proponowanych działek budowlanych. W naszym serwisie www zostały Państwu udostępnione nie wszystkie lokalizacje, współrzędne GPS. Z tygodnia na tydzień przybywa działek gdy tylko ustalimy informacje takie jak:

  • dostęp do mediów,
  • precyzyjne rozmiary działek,
  • objęcie planem zagospodarowania, warunki zabudowy lub wypisu i wyrysu z planu zagospodarowania przestrzennego,
  • dostępu do drogi publicznej.

W przypadku znalezienia przez Państwa działki spełniającej nasze i Wasze oczekiwania należy przekazać nam jej numer geodezyjny jeszcze przed kontaktowaniem się z jej właścicielem. Uchroni nas to przed zbędnymi problemami podczas negocjacji ceny ofertowej nieruchomości.

 

Kredyt

W początkowej fazie naszej współpracy odbieramy od Państwa - drogą emailową - niezbędne informacje celem weryfikacji zdolności kredytowej. W kolejnym spotykacie się Państwo - w czasie i miejscu przez Was wyznaczonym, zwykle jest to nasze biuro - z wybranym pracownikiem banku.

Kredytujemy 100% całej inwestycji, choć nie obejdzie się bez Państwa zaangażowania finansowego: minimum: 5 tys. zł na zadatkowanie działki, 10 tys. zł na rozpoczęcie prac związanych z pozwoleniem na budowę.

 

Dodatki

Są to prace wykończeniowe, które mogą się już rozpocząć podczas stawiania ścian konstrukcyjnych domu. Wszystko zależy od finansowania na czas całej budowy, tzn. dobrej współpracy z pracownikami banku. Aby określić zakres prac wykończeniowych spotykacie się Państwo z Kierownikiem Prac Wykończeniowych, który przedstawia Wam szczegółową ofertę. Wszytko to dzieje się jeszcze przed spotkaniem z bankowcem, a wycena jest bezpłatna.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem