Wideorozmowa

Aby spotkać z załogą biura naszej firmy należy:

1. połączyć się z nami telefonicznie

2. Przesłać nam podstawowe infrmacje pozwalające nam poznać Państwa preferencje, czyli na początku prosimy o: a) imię; b) e-mail; c) projekt domu, który wstępnie się Państwu podoba spośród: https://alians.eu/projekty-domow ; d) miejscowość (jedna lub dwie) w których chcecie się Państwo wybudować lub macie już działkę

3. Po nawiązaniu pierwszego kontaktu telefonicznego zapraszamy prowadzenia dalszych rozmów przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonego programu MICROSOFT TEAMShttps://teams.microsoft.com/downloads , który za darmo można również pobrać ze sklepu z poziomu systemu Android lub iOS Wysyłamy Państwu dane dostępowe wg. następującego schematu:

Nazwa użytkownika: […to co jest przed małpą w e-mailu …]@alians.eu
Hasło tymczasowe: […numer telefonu...]@[...to co jest po małpie w e-mailu…]
 
Dzięki aplikacji TEAMS Microsoft mamy możliwość
1. rozmowy - standardowe, głosowe połączenie, którego jakość zależy od szybkości naszych łączy internetowych (przeważnie nie ma z tym większych problemów)
2. wideokonferencji - wymagane jest dość dobre łącze internetowe, najlepiej o przepustowości ponad 100Mb/s
3. udostępniania plików - funkcja często wykorzystywana zwłaszcza chcąc przesłać Państwu ofertę budowy domu, rzuty poziomów, badanie geologiczne itp.
4. udostępniania pulpitu - często szybciej i precyzyjniej rozmowa przebiega gdzie Państwo i my widzimy i komentujemy na monitorze to samo
5. zapraszania do rozmowy innych osób - nie ma potrzeby zapraszanie do biura wielu osób: a) Państwa opiekun + b) właściciel firmy + c) kierownik produkcji + d) kierownik budowy + e) Pan od zamówień materiałów f) itp.
6. wykonywanie wycen projektów domów - program pozwala udostępniać szczegółowe kalkulacje dające Państwu wgląd w szczegółowe koszty Państwa budowy
 
Szczerze polecam skorzystanie z tego programu. Więcej: https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/group-chat-software
Proszę je zainstalować (na komórce lub PC) i odezwać się (napisać lub przedzwonić lub ... sprawdzić jak szerekie ma on możliwości).

Serdecznie zapraszamy

Pisząc wprost, nieco innym językiem wyjaśniamy nasze postępowanie w ten sposób:

" przechodzimy na online, budować oczywiście :) będziemy w realu ... ale

z jednym Inwestorem: SMSy, z innym Messenger, z innym WhatsApp, z innym tylko telefon , z innym Google Zoom itd.
Dlatego "odgórnie" od naszego SZEFA mamy rozporządzenie:
cała firma przechodzi do aplikacji: Microsoft TEAMS i wszyscy klienci też.
To nie, że weekend, czy poza godzinami naszej pracy tak robimy, my teraz tak będziemy przez długi czas działać
Przechodzimy na pracę w systemie ON-LINE i jeśli ktoś z kimś rozmawia, wszyscy w firmie maja o tym wiedzieć. Wcześniej przebywaliśmy fizycznie w jednym miejscu i gdy jeden rozmawiał, to drugi słyszał.
Teraz tak nie będzie. Aby temu zaradzić, wszyscy rozmawiamy przy użyciu jednego programu by uniknąć chaosu "

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem