Zarząd

 

mgr Mieczysław Sowiński

Prezes Zarządu @LIANS

kom: +48 502 085 066

01 kwietnia 2018 r.  Konsorcjum ALIANS dokonało wyboru swojego przedstawiciela. Jednogłośnie, na kolejną 13. kadencję został powołano dotychczasowego Prezes Zarządu, który - z małymi przerwami - zarządza naszą firmą od ponad 20 lat. Oto kilka słów o nim:

urodzony w 1968 roku, żonaty (5 dzieci)

Wykształcenie: absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Filozofii) oraz Politechniki Gdańskiej (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki), otwarty przewód doktorski. Znajomość języków: angielski(biegła), francuski(średnia), grecki(podstawowa).

Wolny czas: rodzina, sport(squash, kitesurfing, narty biegowe), książka(filozofia-estetyka, religia). Więcej o sobie ...

 

 

 

 

 

 

Przemysław Robert Sowiński

Wiceprezes Zarządu @LIANS

kom: +48 685 46 55

01 grudnia 2019 r.  Konsorcjum ALIANS dokonało wyboru swojego przedstawiciela. Jednogłośnie, na pierwszą kadencję został wybrany syn dotychczasowego naszego Prezesa.

urodzony w 1999 roku, kawaler

 

Czym zajmuję się w pracy?

W pracy zajmuje się marketingiem i reklamą. Mówiąc prościej, zależy mi na tym, aby nasze usługi i oferty trafiły to jak największej liczby odbiorców. Praca jest ciekawa i wymaga kreatywności, gdyż nigdy nie wiesz co będzie następnego dnia. Może ktoś z pracowników ma jakiś pomysł? Może zainspiruję się czymś co przeczytam w internecie, w książce? W skrócie, ciągłe szukanie pomysłów, a kolejny dzień to kolejne nowe pomysły!

Moje hobby

Hobby, zainteresowania, jakkolwiek to się nazwie, wszystko to czym się interesuje! Już od podstawówki interesowałem się matematyką. Przyswajanie wiedzy z matematyki było dla mnie łatwe, zapewne dlatego, że znajdowałem w tym logikę. Innym moim hobby jest elektronika. Zacząłem się tym pasjonować ze względu na wybór moich studiów. Na początku chciałem jedynie sprawdzić czy mój wybór będzie odpowiedni, po czym zamieniło się to w moje hobby. Tworzenie czegoś użytecznego z różnych małych części jest dla mnie bardzo ciekawą formą spędzania wolnego czasu, przy czym pozwala mi zrozumieć lepiej otaczający nas świat, który otoczony jest elektroniką. Sport również stanowi jakąś częśc w moim zyciu. Wiele razy rezygnowałem ze sportu, ale zawsze wracałem, gdyż wysiłek fizyczny pozwala mi odreagować, spojrzeć na parę problemów z innej strony. Odświeża umysł. Natomiast relaksuje się przy książkach (najbardziej interesuje mnie fantasy), znajomych i grach komputerowych.

 

 

 

 

Wspólnicy:

KOKOS SKOULOS

EVALUATEPLUS LTD.

kom: +357 96 693 597

Demetra Avraamidou

EVALUATEPLUS LTD.

e-mail: alians@alians.eu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem