Nazwa i logo

Alians logo nowe

Samo słowo „alians” interpretujemy jako porozumienie, sojusz, daleko idącą współpracę w ramach jednego zespołu, który staramy się stworzyć razemz naszym inwestorem lub dopiero jeszcze poszukującym odpowiedniej dla siebie oferty klientem. Wszystko z sercem i rozumem tak aby nowopostający dom spełniał marzenia i pragnienia naszych inwestorów oraz wszelkie wymogi prawem przewidzianejak również nasze prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży:  budowa domu. 

Odręcznie wykonany rysunek domu ma wskazywać na naszą otwartość na nowe technologie oraz trendy budowlane. Główny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz oszczędność w utrzymaniu budynku. 

Dzisiaj już wiemy, że przedstawiony na rysunku komin miał jedynie ułatwić kojarzenie naszej firmy z domami, budową domów. W rzeczywistości firma nasza w swojej standardowej ofercie nie stawia kominów, głównie dlatego, że nasze domy są ogrzewane energią, którą same wytworzą. Naszym celem i pasją jest stawianie domów energooszczędnych a najlepiej pasywnych.

logo alians 1