Projekty domów – projekt indywidualny domu – Gdańsk, pomorskie

Oferujemy Państwu ponad 200 projektów domów. Trójmiasto oraz województwo pomorskie to obszary, w których najczęściej realizujemy inwestycje. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru przyszłego miejsca zamieszkania przed rozpoczęciem budowy. Oprócz tego prezentujemy projekty budowlane, które są przygotowane w rozmaitych wariantach i w określonych przedziałach cenowych. Przed podjęciem decyzji o współpracy z nami, mogą Państwo wstępnie oszacować wydatki. Służą do tego kalkulatory kosztów oraz kredytów umieszczone na naszej stronie. Umożliwiamy realizację inwestycji również w innym regionie Polski, a także poza granicami kraju za dodatkową opłatą. Są to korzystne cenowo propozycje, których koszt waha się od 300 do 425 tysięcy złotych. Każdy projekt budowlany dopasowany jest do potrzeb klientów. Zaufało nam już wielu – zaufaj i Ty!

Projekt indywidualny domu

Jeśli poszukują Państwo projektanta domu w Trójmieście albo na terenie Pomorza – zapraszamy do naszej firmy. Oferta jest spersonalizowana, zatem każdy klient ma możliwość przedstawienia swoich pomysłów i wprowadzenia pewnych modyfikacji do obranej koncepcji. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 10 razy więcej projektów niż w innych firmach deweloperskich. Tak duża liczba możliwości sprawia, że niemal każdy klient znajdzie tutaj projekt taniego domu jednorodzinnego, dopasowanego do jego wyobrażeń. Poszczególne propozycje są zróżnicowane pod względem:

  • metrażu,
  • liczby i rozkładu pokoi,
  • zastosowanej opcji wykończenia i dodatków wykorzystanych w aranżacji jego wnętrza.

Projekty domów w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz – oferta dla Trójmiasta

Oferujemy zarówno małe parterowe domy z garażem lub bez, z poddaszami użytkowymi, jak i piętrowe rezydencje. Dysponujemy projektami nieruchomości z dachami kopertowymi – bardziej odpornymi na niekorzystne warunki atmosferyczne. Proponujemy także projekt domu z dachem dwuspadowym, który zwiększa możliwości aranżacji poddasza. Miłośnicy budynków mieszkalnych w typie nowoczesnej stodoły również znajdą dla siebie interesujący koncept. Ponadto budujemy domy z drewna. Przemieniamy tanie, drewniane budynki na nowoczesne, ekologiczne i oszczędne w utrzymaniu nieruchomości. Zajmujemy się projektowaniem domów w czterech standardach wykończenia, w tym trzy do stanu deweloperskiego. Dzięki temu w jeszcze większym stopniu klienci mogą określić zakres prac, jakich od nas oczekują. Zachęcamy do zapoznania się z każdym z nich. Naszą ofertę kierujemy do inwestorów z Trójmiasta i okolic.

Najnowsze projekty

Metraż:

104 m2

Cena:

232000

Metraż:

108 m2

Cena:

241000

Jesteśmy również otwarci na różne modyfikacje przygotowanych propozycji, a także zaproponowanie przez klientów własnego pomysłu. Stawiamy na jak największe dopasowanie koncepcji do oczekiwań inwestorów, dlatego też coraz więcej osób decyduje się skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.
logo alians 1