Projekty domów – projekt indywidualny domu – Gdańsk, pomorskie

Oferujemy Państwu ponad 200 projektów domów. Gdańsk, Trójmiasto oraz województwo pomorskie to obszary, w których najczęściej realizujemy inwestycje. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru przyszłego miejsca zamieszkania przed rozpoczęciem budowy. Oprócz tego prezentujemy projekty domów jednorodzinnych, które są przygotowane w rozmaitych wariantach i w określonych przedziałach cenowych. Przed podjęciem decyzji o współpracy z nami, mogą Państwo wstępnie oszacować wydatki. Służą do tego kalkulatory kosztów oraz kredytów umieszczone na naszej stronie. Umożliwiamy realizację inwestycji również w innym regionie Polski, a także poza granicami kraju za dodatkową opłatą. Są to korzystne cenowo propozycje, których koszt waha się od 300 do 425 tysięcy złotych. Każdy projekt budowlany dopasowany jest do potrzeb klientów. Zaufało nam już wielu – zaufaj nam i Ty!

Projekt indywidualny domu

Jeśli poszukują Państwo projektu indywidualnego domu w Gdańsku albo na terenie Pomorza – zapraszamy do naszej firmy. Oferta jest spersonalizowana, zatem każdy klient ma możliwość przedstawienia swoich pomysłów i wprowadzenia pewnych modyfikacji do wybranego projektu.
W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 10 razy więcej projektów niż w innych firmach deweloperskich. Tak duża liczba możliwości sprawia, że niemal każdy klient znajdzie tutaj projekt taniego domu jednorodzinnego, dopasowanego do jego wyobrażeń. Poszczególne propozycje są zróżnicowane pod względem:

  • metrażu,
  • liczby i rozkładu pokoi,
  • zastosowanej opcji wykończenia i dodatków wykorzystanych w aranżacji jego wnętrza.

Oferujemy zarówno małe parterowe domy z garażem lub bez garażu, domy z poddaszami użytkowymi, jak i piętrowe rezydencje. Dysponujemy projektami domów z dachami kopertowymi – bardziej odpornymi na niekorzystne warunki atmosferyczne. Proponujemy także domy z dachami dwuspadowymi, które zwiększają możliwości aranżacji poddasza. Miłośnicy budynków mieszkalnych w typie nowoczesnej stodoły również znajdą dla siebie interesujący projekt.

Budujemy również domy z drewna. Przemieniamy tanie, drewniane budynki na nowoczesne, ekologiczne i oszczędne w utrzymaniu domy.
Oferujemy Państwu cztery standardy wykończenia domów, w tym trzy do stanu deweloperskiego. Dzięki temu w jeszcze większym stopniu mogą Państwo określić zakres prac, jakich od nas oczekują. Zachęcamy do zapoznania się z każdym z nich.

Najnowsze projekty

Metraż:

146 m2

Cena:

248000

Jesteśmy również otwarci na różne modyfikacje przygotowanych propozycji, a także zaproponowanie przez klientów własnego pomysłu. Stawiamy na jak największe dopasowanie koncepcji do oczekiwań inwestorów, dlatego też coraz więcej osób decyduje się skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.
logo alians 1