Zarząd

2805
mgr Mieczysław Sowiński Prezes Zarządu @LIANS kom: +48 502 085 066

01 kwietnia 2018 r.  Konsorcjum ALIANS dokonało wyboru swojego przedstawiciela. Jednogłośnie, na kolejną 13. kadencję został powołano dotychczasowego Prezes Zarządu, który – z małymi przerwami – zarządza naszą firmą od ponad 20 lat. Oto kilka słów o nim:
urodzony w 1968 roku, żonaty (5 dzieci). 

Wykształcenie: absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Filozofii) oraz Politechniki Gdańskiej (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki), otwarty przewód doktorski. Znajomość języków: angielski(biegła), francuski(średnia), grecki(podstawowa).

WiceprezesPrzemek www
Przemysław Robert Sowiński Wiceprezes Zarządu @LIANS kom: +48 685 46 55

01 grudnia 2019 r.  Konsorcjum ALIANS dokonało wyboru swojego przedstawiciela. Jednogłośnie, na pierwszą kadencję został wybrany syn dotychczasowego naszego Prezesa, urodzony w 1999 roku, kawaler

Czym zajmuję się w pracy?

W pracy zajmuje się marketingiem i reklamą. Mówiąc prościej, zależy mi na tym, aby nasze usługi i oferty trafiły to jak największej liczby odbiorców. Praca jest ciekawa i wymaga kreatywności, gdyż nigdy nie wiesz co będzie następnego dnia. Może ktoś z pracowników ma jakiś pomysł? Może zainspiruję się czymś co przeczytam w internecie, w książce? W skrócie, ciągłe szukanie pomysłów, a kolejny dzień to kolejne nowe pomysły!

logo alians 1