Wyszukaj nieruchomość

Rynek

rodzaj_zabudowy

Powierzchnia

Powierzchnia - suwak
Powierzchnia - wejścia
m2
m2

Cena

Cena - suwak
Cena - wejścia

Liczba Pokoi

Liczba Pokoi - suwak
Liczba Pokoi - wejścia

Województwo

Powiat

Miasto

Nr oferty

Nieruchomości – sprzedaż domów

Pow. działki:

1114 m2

Cena:

1014000


Sprzedaż działki i budowa wymarzonego domu w okolicach Trójmiasta z deweloperem Alians

Znalezienie idealnej działki dla Państwa to nasz priorytet. Wiemy, że marzenie o budowie własnych czterech ścian niekiedy jest trudne do spełnienia, dlatego chcemy w tym pomóc. Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości już od kilkunastu lat. Zaufało nam wielu klientów, którzy pragnęli zakupić działkę pod budowę. Lecz nie tylko tym się zajmujemy! W naszej ofercie znaleźć można także wiele projektów domów na sprzedaż. Działamy więc w taki sposób, że proponujemy działkę w określonych wymiarach, dopasowanych do oczekiwań inwestorów, a następnie dobieramy projekt budynku. Dokładnie wsłuchujemy się w wymagania klientów i zawsze je analizujemy, zanim zaprezentujemy dane nieruchomości na sprzedaż. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa pomorskiego, m.in. w Trójmieście, lecz wychodzimy także poza nie. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty oraz skontaktowania się z nami – na pewno uda nam się znaleźć korzystną działkę pod budowę Państwa wymarzonego domu.


Oferta domów w stanie deweloperskim na terenie Trójmiasta

Oferujemy naszym klientom nieruchomości w wysokim standardzie i atrakcyjnej cenie. Inwestorom poszukującym budynku, który mogą wykończyć według własnych preferencji proponujemy dom w stanie deweloperskim. W przypadku tego typu inwestycji przed podpisaniem umowy ustalamy wszelkie warunki oraz jak obiekt ma wyglądać w efekcie końcowym. Domy deweloperskie z naszej oferty zawierają m.in. ściany nośne, izolację pionową, wiatroizolację, parapety zewnętrzne, okna, ściany działowe i drzwi zewnętrzne. W zależności od Państwa potrzeb ekipa Alians wykona także proste prace ziemne oraz zamontuje panele fotowoltaiczne. Zainteresowanym klientom z przyjemnością zaprezentujemy wiele ofert domu w stanie surowym. To od inwestorów zależy, który obiekt spełnia ich oczekiwania. Specjaliści Alians chętnie przedstawią najlepsze dla Państwa rozwiązania. Nasz obszar działań to Trójmiasto i okolice.


Sprzedaż domów pod klucz – oferta dla Trójmiasta

Sprzyjające warunki na rynku nieruchomości skłaniają coraz więcej osób do zakupu własnego domu. Alians jako deweloper z doświadczeniem bacznie obserwuje zachodzące zmiany, by zaproponować Państwu najkorzystniejszą ofertę. Zajmujemy się m.in. budową domu pod klucz z pełnym wykończeniem i wyposażeniem. Wsłuchujemy się w potrzeby inwestorów i w projekcie uwzględniamy wszelkie uwagi. Prowadzimy sprzedaż domów od wielu lat, dlatego dobrze poznaliśmy uwarunkowania rynku i oczekiwania naszych klientów. Wiemy, że własne cztery kąty to marzenie, które z ekipą Alians może się spełnić. Zaufaj nam, sprzedaż nieruchomości to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Działamy na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości.

Nasi przedstawiciele chętnie Tobie pomogą!

Tomasz Seroczyński

Marcin Bugajny

logo alians 1