Rumia

 Zakup i budowa działki z deweloperem w Rumi

Miejscowości położone niedaleko Trójmiasta przyciągają nowych mieszkańców. Jednym z takich miast jest Rumia. Oprócz świetnej komunikacji ze stolicą Pomorza to urokliwe miasteczko zapewnia też jego mieszkańcom wszelkie niezbędne sklepy, restauracje czy szkoły. Jako Alians często występujemy z propozycją domu na sprzedaż właśnie w Rumi. Obserwujemy rozwój tej miejscowości i przykładamy najwyższą wagę do tego, by nasze działki oraz budynki mieszkalne również były dostosowane do wymagań współczesnego świata. Budowa domów od podstaw w Rumi odbywa się od podstaw przy spełnieniu wszelkich formalności. 

Klient nie musi więc się o to martwić. Jesteśmy doświadczonym deweloperem, który od wielu lat stawia domy jednorodzinne. Nie są nam obce również wymagania przyszłych właścicieli. Zawsze słuchamy ich potrzeb i to do nich dostosowujemy każdy projekt domu wolnostojącego. Dlatego jeśli chcą Państwo zamieszkać w Rumi, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy ofertę i spełnimy marzenia o własnej posesji!

Oferta nieruchomości na sprzedaż w Rumi

Mieszkasz w Rumi lub okolicach i marzysz o własnej nieruchomości? Jeśli tak, to zgłoś się do nas, Alians jako profesjonalny deweloper przygotowuje oferty różnych domów, które czekają na swoich właścicieli. Przykładamy dużą wagę do tego, by proponowane budynki były w najwyższym standardzie, dopracowane z najwyższą starannością. Dbamy o to, żeby nieruchomości na sprzedaż spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. Satysfakcja z zakupu gwarantowana!

Indywidualny projekt domu w Rumi

Dajemy naszym klientom wybór w zakresie przyszłego miejsca zamieszkania. Proponujemy projekty budowlane domów w Rumi. Każdy jest zróżnicowany pod względem metrażu, rozkładu pokoi oraz wykończenia i aranżacji. Przygotujemy projekt domu na podstawie pomysłów naszych klientów. Budujemy zarówno nowoczesne oraz ekologiczne nieruchomości, jak i tradycyjne domy z drewna. Wszystko, by zadowolić przyszłych mieszkańców!

Oto kilka zdjęć z naszych realizacji:

logo alians 1