Rumia

Zakup i budowa działki z deweloperem w Rumi

Miejscowości położone niedaleko Trójmiasta przyciągają zarówno nowych mieszkańców, jak i niejednego projektanta domu, który chętnie przygotuje plan zagospodarowania wolnej przestrzeni. Jednym z takich miast jest Rumia. Oprócz świetnej komunikacji ze stolicą Pomorza to urokliwe miasteczko zapewnia też jego mieszkańcom wszelkie niezbędne sklepy, restauracje czy szkoły. Jako Alians często występujemy z propozycją domu na sprzedaż właśnie w Rumi. Obserwujemy rozwój tej miejscowości i przykładamy najwyższą wagę do tego, by nasze działki oraz budynki mieszkalne również były dostosowane do wymagań współczesnego świata. Budowa domów w Rumi odbywa się od podstaw przy spełnieniu wszelkich formalności.

Projekty domów zlokalizowanych w Rumi

Jesteśmy doświadczonym deweloperem, który od wielu lat stawia domy jednorodzinne. Nie są nam obce również wymagania przyszłych właścicieli. Zawsze słuchamy ich potrzeb i to do nich dostosowujemy każdy projekt domu wolnostojącego. Dlatego jeśli chcą Państwo zamieszkać w Rumi, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy ofertę odnośnie do budowy domu pod klucz i pomożemy spełnić marzenia o własnej nieruchomości!

Oferta nieruchomości na sprzedaż w Rumi

Mieszkasz w Rumi lub okolicach i marzysz o własnej nieruchomości? Jeśli tak, to zgłoś się do nas, Alians jako profesjonalny deweloper przygotowuje oferty różnych domów, które czekają na swoich właścicieli. Przykładamy dużą wagę do tego, by proponowane budynki były w jak najlepszym standardzie, dopracowane z najwyższą starannością. Dbamy o to, żeby nieruchomości na sprzedaż spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. Projekt tworzymy na podstawie własnej wiedzy i wytycznych inwestora. Znajdziesz w naszej ofercie nie tylko budynki jednorodzinne, ale również domy dwurodzinne. Gwarantujemy satysfakcję z zakupu oraz sprawną realizację projektu.

Indywidualny projekt domu w Rumi

Dajemy naszym klientom wybór w zakresie przyszłego miejsca zamieszkania. Proponujemy projekty budowlane domów w Rumi. Każdy jest zróżnicowany pod względem metrażu, rozkładu pokoi oraz wykończenia i aranżacji. Przygotujemy projekt domu na podstawie pomysłów naszych klientów. Budujemy zarówno nowoczesne oraz ekologiczne nieruchomości, jak i tradycyjne obiekty z drewna. Postawimy dla Ciebie dom w stanie surowym lub bezpośrednio pod klucz. Wszystko, by zadowolić przyszłych mieszkańców!

Oferta domów w standardzie premium w Rumi

Alians to nie jest typowa firma budowlana. Oprócz wznoszenia domów zajmujemy się również pomocą w wyborze działki, skompletowaniem dokumentów oraz projektowaniem nieruchomości. W naszym portfolio znajdują się domy premium w Rumi, jednorodzinne obiekty mieszkalne oraz inne budynki w zależności od potrzeb klienta. Podchodzimy do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zaufało nam wielu inwestorów. Bądź jednym z nich!

Oto kilka zdjęć z naszych realizacji:

logo alians 1