budowa działki budowlanej

Rozpoczęcie budowy domu i pomoc w wyborze działki w Gdańsku i okolicach

Budowa własnego domu w niedalekiej okolicy morza jest marzeniem wielu osób. Trójmiejskie tereny są bardzo popularne nie tylko wśród młodych ludzi. Wysokorozwinięta aglomeracja przyciąga nowych mieszkańców, zapewniając im zupełnie nowe możliwości. Miejscowości położone blisko Gdańska, Gdyni lub Sopotu prężenie się rozbudowują. Niekiedy jednak trudno jest znaleźć odpowiedni teren pod budowę w pojedynkę. Z pomocą wówczas przychodzimy my – Alians – specjaliści w swoim fachu. Szukanie działki powierzyło nam już działki, podobnie jak budowę domu. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym umieściliśmy wiele wskazówek dotyczących kupna działki oraz budowy domu.

Zakup działki budowlanej z Alians

Poszukiwanie działki pod budowę domu nie jest zadaniem prostym, zwłaszcza że każda z nich musi spełniać określone wymagania. Negocjacje z ich właścicielami czasami również idą dość opornie. W takim przypadku warto powierzyć to zadanie specjalistom, czyli nam, firmie Alians, dla której szukanie działki w Pomorskiem jest codziennością. Od wielu lat ułatwiamy znalezienie odpowiedniego terenu pod budowę wszystkim tym, którzy poproszą nas o pomoc. Działamy jednak dość nietypowo. Oprócz wysłuchania potrzeb i oczekiwań potencjalnego przyszłego właściciela, które są najważniejsze w tym procesie. Charakteryzuje nas to, że nie pobieramy wstępnej opłaty za powierzone nam zadanie. Dysponujemy głównie działkami od osób prywatnych, by nie generować dodatkowych kosztów przyszłym właścicielom, którzy już i tak muszą zapłacić sporą kwotę. Dzięki tym nietypowym działaniom zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie do podpowiadania, jak wybrać działkę budowlaną i nim zawsze się kierujemy. Zaufanie, którym wciąż obdarzają nas nowe osoby zainteresowane zakupem działki daje nam motywację do poszukiwania nowych, dopasowanych do ich potrzeb terenów. Wybudowanie dla nich domu, to nasz główny cel!

Projekty domów dopasowane do współczesnych standardów

Negocjacje z aktualnym właścicielem działki nigdy nie są proste. Niekiedy bardzo trudno jest wyegzekwować odpowiednią cenę za działkę, spełniając przy tym jedno z wielu wymagań kupujących. W okolicach Gdańska zawsze trzeba liczyć się z tym, że działki budowlane są droższe ze względu na popularność terenów, duże zainteresowanie oraz coraz mniejszy wybór. Niemniej jako Alians robimy wszystko, by zdobyć dla naszych klientów to, o czym marzą. Oprócz pozyskania działki, zajmujemy się również budową domu pod klucz. Jest to spore ułatwienie, ponieważ nowi właściciele nie muszą szukać firmy, która wykona dla nich taką usługę. W naszej ofercie znajduje się wiele projektów (wraz z wyceną, która ma niemałe znaczenie). Stale je wzbogacamy, dopasowując nie tylko do współczesnych trendów w budownictwie, ale i zmieniających się wymogów prawnych. Wiemy, że oprócz najnowszych technologii oraz dostosowania domu do wymagań energetycznych, jego wygląd oraz rozkład jest równie ważny. Stworzenie wyjątkowej przestrzeni do codziennego życia, to priorytet.

Korzyści podjęcia współpracy z Alians

Nie działamy, jak typowi agenci nieruchomości. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, bo to oni są dla nas najważniejsi. Wiemy, że spełnienie marzeń o zakupie działki i budowie własnego domu wymaga nie tylko ogromnego zaangażowania, ale i niemałych nakładów cierpliwości. Chcemy wspomagać naszych klientów, dając im pełne wsparcie. Wysłuchujemy ich potrzeb i na tej podstawie wybieramy działki na sprzedaż, z których posiadaczami skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie. Potencjalny nowy właściciel terenu pod budowę, który zdecyduje się na powierzenie nam tego zadania, zyska nie tylko czas, ale i uniknie dzięki nam rozmów oraz wypełniania wielu papierów związanych z zakupem. Dopełniamy wszelkich formalności, nie pobierając na tym etapie opłat za powierzoną nam pracę, co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji. Już na samym początku klient nie jest obciążony dodatkową opłatą. Naszym wynagrodzeniem jest powierzenie nam budowy domu. Jesteśmy więc odpowiedzialni za każdy etap, dzięki czemu nasi klienci zyskują wsparcie i pomoc specjalistów.

Wybór działki nie jest prosty. Ogromny wybór terenów oraz wiele ich rodzajów sprawia, że potencjalnym właścicielom trudno podjąć dobrą decyzję – zwłaszcza w pojedynkę. Właśnie dlatego chcemy im pomóc. Specjalna oferta działek oraz najróżniejsze projekty domów sprawiają, że każdy zyska to, czego szuka i potrzebuje. Chcąc zbudować dom swoich marzeń, warto zasięgnąć porady ekspertów, którzy zdecydowanie pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji. Zgłoś się do Alians i spełnij swoje marzenie o budowie domu w trójmiejskiej okolicy!

logo alians 1